Používáním našich stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na vašem zařízení. Nastavení můžete změnit v prohlížeči.

KONTAKTY

Barevný svět s.r.o.
Karlovo nám. 3, 120 00 Praha 2
tel: 233370499
fax: +420 212 340 507
info@aura-soma.cz
Bankovní spojení: ČSOB: 576330993/0300
DIČ: CZ25658735

NOVINKY

arr3115 lahvička systému Aura-SomaKhemiel & Ariel - B115 oranžová/červená 1. prosince 2017, v 15.45 GMT Archanděl Khemiel má...

NEJPRODÁVANĚJŠÍ


ČLÁNKY
Povzbuzující esenciální oleje vhodné pro krátký, ale výživný měsíc únor

Únor je nejen měsícem Valentýna, ale také začátkem nového roku podle čínského kalendáře. Ve vzduchu je cítit jaro a také naše tělo se vzpamatovává po zimě a tělem začíná proudit "nová míza".

Esenciální oleje nám v tomto zajímavém období mohou pomoci, podívejme se na pár důvodů:

  • vůně ovlivňují až 75% emocí
  • čich je jediným z našich smyslů, který je přímo spojen s mozkem (s limbickým systémem). Ostatní smysly jsou napojeny na talamus a teprve odsud jde spojení do mozku
  • bylo vědecky dokázáno, že vůně (esenciální oleje) modulují také činnost G proteinu zodpovědného za přenos informací získaných ostatními smysly. V konečném důsledku tedy ovlivňují naše vnímání reality

Ve Valentýnské nabídce najdeme tyto oleje:

Jasmínový olej zlepšuje náladu, pomáhá překonat stres a vyrovnává hormonální hladinu. Tak jako santal je nejvíc jangovou (mužskou esencí), jasmín je nejjinovější (nejženštější) olej. Vůně jasmínu prý činí ženu neodolatelnou. Jasmínový olej se užívá už stovky let jako přírodní prostředek proti depresím, emočnímu stresu, při nedostatečném libidu, při vynechávání menstruace a při nespavosti. Traduje se, že ho používala i královna Kleopatra. Jasmín má navíc protivirové, antibiotické a protiplísňové účinky. Posiluje imunitu v období stresu. Lidová medicína používá jasmín už stovky let při hepatitidě, vnitřních infekcích, plicních i kožních potížích. Esenciální olej Jasmine Touch je naředěný v kokosovém oleji v aplikátoru s kuličkou k přímému použití na kůži.

 

V jedné studii se zkoumalo působení esenciálních olejů proti různým druhům mikroorganismů. Jeden jediný olej půsbil spolehlivě na všechny - včetně těch největších "drsoňů" Uhádnete který? Byla to růže. O růži obvykle uvažujeme jako o emočním oleji - otevírá srdce, pomáhá odpouštět, představuje bezpodmínečnou lásku. Další typické užití je v kosmetice - vyzhlazuje pokožku, působí proti vráskám, omlazuje. Důležité je také její působení na hormonální systém - reguluje hormony, působí afrodisiakálně, což se v tomto měsíci může velice hodit. Také dokáže chránit nervové buňky před poškozením oxidací (tedy ochrana před demencí a degenerativními změnami) a prý má nejvyšší vibrace, takže nás přenese přes každou potíž - fyzickou i psychickou. Esenciální olej Rose Touch je naředěný v kokosovém oleji v aplikátoru s kuličkou k přímému použití na kůži.

 

Neroli - esenciální olej z květů pomerančovníku - je jedním z nejdůležitějších olejů působících na psychiku. Dokáže rozpouštět úzkost a strach. Při šoku nebo velkém smutku může být Neroli velkou oporou. Neroli je vlastně takovou "Rescue esencí" v aromaterapii - podobně jako směs Rescue v bachovkách. Snižuje také hladinu cortisolu a krevní tlak.Neroli změnšuje kožní póry a zvyšuje elasticitu kůže. Je vhodný zejména pro lidi s citlivou pokožkou. Ulevuje při přechodových potížích, má antimikrobiální a protiplísňové účinky, reguluje elektrické aktivity v mozku a může pomáhat při záchvatech a křečích. Neroli je olej, který sjednocuje a stabilizuje. Je užitečný zvláště pro zklidnění bolavého srdce ve vztahových konfliktech. Podporuje harmonii v měnící se dynamice dlouhodobých vztahů. Neroli člověku nabízí rozvinout věrnost, empatii, trpělivost, odpuštění a výdrž. Esenciální olej Neroli Touch je naředěný v kokosovém oleji v aplikátoru s kuličkou k přímému použití na kůži.

 

Whisper - směs pro ženy. Tato úžasná směs olejů pracuje v harmonii s unikátním chemickým složením každého člověka a vytváří tak přitažlivou jedinečnou vůni - bez škodlivých chemikálií, které se používají při výrobě velké většiny dnešních parfémů. Jemné aroma tohoto oleje zvýrazňuje auru krásy, ženskosti a půvabu. Po spojení s chemismem našeho těla vytvoří jedinečnou vůni naší individuality. Tato směs je určena pro ženy, ale i pro muže, kteří potřebují navázat silnější vztah se svou ženskou stránkou. Pomáhá léčit vztahy s matkou, s naší ženskou linií i s ženami obecně.

 

Esenciální olej Passion zažehává vzrušení, vášeň a radost. Zahání nudu a nezájem. Po ránu vám pomůže probudit radost a nadšení z nového dne. Aplikace na pulzní body a na srdce v průběhu dne vám pomůže navodit inspiraci a nadšení, napomáhá zažehnutí jiskry tvořivosti a inspirace. Se směsí Passion/vášeň dostanete chuť a odvahu otevřít se novým možnostem života, anebo probudit radost z dobrých věcí, kterými vás život už obdařil. Balení Passion Touch je naředěná v kokosovém oleji v aplikátoru s kuličkou k přímému použití na kůži.


 

Clary Calm - útěcha 

Tato unikátní směs kombinuje několik různých olejů, používaných často ke zmírňování symptomů spojených s PMS, menopauzou  a stárnutím.

Směs podporuje vřelost v mezilidských vztazích, stabilizuje emocionální nerovnováhu a posiluje emocionální intimitu. Je to ideální směs pro podporu těhotenství a porodu, neboť posiluje pouto matky k dítěti. Tato směs pomáhá ženám vyrovnat se svými mateřskými instinkty a péčí o dítě. Měsíční směs napomáhá vztahům skrze učební proces člověka, vede ho k tomu, aby byl citově otevřenější a zranitelnější. Zmírňuje strach z odmítnutí a pobízí lidi přijmout ve svých vztazích opravdové teplo a lásku. Také podporuje pocity empatie vůči ostatní tím, že připomene, aby zůstali vnímaví k myšlenkám, pocitům a potřebám ostatních lidí.

 

Květinová vůně ylang - ylangu zvyšuje přitažlivost a podporuje oběhový systém. Je jedním z nejsilněji působících afrodiziakálních olejů. Tento olej má co nabídnout i v léčebné oblasti:

• Přináší antioxidační podporu

• Na snížení účinků každodenních stresů smíchejte ylang ylang s frankcionovaným kokosovým olejem dōTERRA a promasírujte s ním záda a hruď. 

Olej má exotickou, tišící, zklidňující a lehce euforizující vůni. Smyslný náboj extrémního tropického horka a vody v sobě skrývá blaženou lenivost tropických ostrovů. Používáme ho jako parfém, do koupele, k masážím a v kosmetice. Hýčká a zklidňuje pokožku. Vlasům dává lesk a hustotu.

 

 

 

Clary Sage - šalvěj lékařská

Šalvěj je známá pro své zklidňující vlastnosti a pozitivní účinky na pokožku

• Nanášejte na oblast břicha při menstruaci a jako relaxační, vyrovnávací a zklidňujících olej při masáži

• Spolu s heřmánkem římským přidejte několik kapek do koupele proti stresu

• Pro klidný spánek použijte jednu až dvě kapky na polštář

Emocionalní sada je sada směsí esenciálních olejů na aromaterapii sestavených přímo pro působení na emoce v 5 ml lahvičkách (Cheer, Motivate, Peace, Forgive, Passion, Console). K sadě dodáváme brožurku s podrobným popisem použití.

Na kvalitě záleží. Vyzkoušejte obrovské možnosti skutečně přírodních, čistých esenciálních olejů doTERRA. Vnesou novou kvalitu do mnoha oblastí vašeho života. 

 

7 esencí pro zdravé a štíhlé tělo

Víte, že esenciální oleje vám mohou pomoci s detoxikací těla, s touhou po sladkém, se závislostmi, nízkým sebevědomím i s narušeným metabolismem?

V tomto e-booku se dočtete o 7 základních esenciálních olejích pro udržení zdravé váhy a ještě o pár bonusových receptech navíc.

Tyto oleje si můžete u nás zakoupit v originál balení (obvykle 15ml), ale i v menších odlitých lahvičkách v kategorii "Klub přátel esenciálních olejů" , kam se dostanete heslem "doterra" .

 Jaké oleje najdete v našem e-booku?

Grapefruit, citron, máta, bergamot, Smart/Sassy, Zendocrine, skořice

E-book ke stažení