Používáním našich stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na vašem zařízení. Nastavení můžete změnit v prohlížeči.

Odmítnout vše můžete zde.

KONTAKTY

Barevný svět s.r.o.
Karlovo nám. 3, 120 00 Praha 2
tel: 233370499
fax: +420 212 340 507
info@aura-soma.cz
Bankovní spojení: ČSOB: 576330993/0300
DIČ: CZ25658735

Úvod »Bachovy esence»Bachovy esence Ainsworths » Čistící a ochranné spreje

Čistící a ochranné spreje

Tyto spreje jsou připravené v „užívací“ koncentraci, tak jak ji doporučoval Dr.Bach. Zaměřují se na čištění těla i mysli a zároveň přirozeně čistí také prostor kolem nás. Představují krásný způsob, jak procítit a zažít léčivé vlastnosti Bachových květových esencí.

Bachův systém

Dr Edward Bach byl známý anglický lékař, který ve dvacátých letech minulého století objevil účinky květových esencí. Zjistil, že pro každý emoční stav člověka existuje květina, jejíž esence projevuje stejné i protikladné vlastnosti. Pokud tyto esence použijeme na jejich komplementární vzorce, pomohou nám srovnat naše emoce a fungují tak jako prevence nemocí. Dr. Bach pochopil, jak mohou neléčené emoční stavy vést k fyzickým nemocem a jeho cílem bylo umožnit každému člověku, aby mohl využívat tento jednoduchý systém přírodní medicíny.

Použití sprejů

Každý ze sprejů se dá použít individuálně nebo v kombinaci s ostatními. Vzhledem k velké toxicitě okolního prostředí (emise, radiace, infekční choroby atd) však doporučujeme denní aplikaci spreje "Očista a ochrana", vždy několik minut před použitím další zvolené esence.

Pro osobní použití

Stříkáme kolem těla, přitom se vyhneme oblasti očí. Aplikujeme pokud možno nad hlavou a před obličejem tak, aby nám voňavá sprcha padala také před obličejem. Chvíli zhluboka vdechujeme a vstřebáváme vůni a působení esence kůží i dechem.

Čištění prostoru

Nastříkáme do prostoru, který chceme čistit. Zvláštní pozornost věnujeme rohům a uzavřeným prostorům: pod stolem nebo pod postelí. U větších prostor (haly, konferenční místnosti) se zaměříme na rohy a pak ze středu místnosti stříkneme do všech světových stran.

Cíle společnosti Ainsworths

Společnosti Ainsworths ctí filozofii Dr. Edwarda Bacha. Květové esence vyrábějí sami, z divoce rostoucích rostlin, z nepoškozeného přírodního prostředí lesů, luk, pastvin a zahrad. Jedná se o pozemky v majetku firmy Ainsworths, které jsou vystaveny minimálním zásahům ze strany lidí a kde se proto mohlo rozvinout zcela přirozené prostředí pro růst rostlin a stromů. Každá esence je vyráběná přesně podle původních metod Dr. Bacha, s úctou a respektem k našemu symbiotickému vztahu s přírodou.