Používáním našich stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na vašem zařízení. Nastavení můžete změnit v prohlížeči.

Odmítnout vše můžete zde.

KONTAKTY

Barevný svět s.r.o.
Karlovo nám. 3, 120 00 Praha 2
tel: 233370499
fax: +420 212 340 507
info@aura-soma.cz
Bankovní spojení: ČSOB: 576330993/0300
DIČ: CZ25658735

Úvod » Aura-Soma

Aura-Soma

Aura-Soma je holistická terapie duše, která spojuje viditelné a neviditelné vibrace barev, minerálů, éterických olejů a světla, aby pomohla harmonizovat naše tělo, mysl i duši.

Znovuobjevenou dávnou moudrost a vědění přetvořila v roce 1983 Vicky Wallová do živoucího systému, který je lehce dostupný a srozumitený širokému spektru lidí.

Slovo Aura pochází z latiny, kde znamenalo: jako vzduch, lehký dech, pára nebo mihotání.
Soma je starořecký výraz pro tělo, zatímco v sanskrtu označovalo tajemný nápoj, který dovede duši k božské extázi.

Kombinace obou slov vytvoří specifickou vibraci, neboť každé z nich má v sobě ještě hlubší významové roviny.

Aura-Soma k nám promlouvá prostřednictvím více než stovky barevných lahviček Equilibrium, skrze voňavé Pomandery a Kvintesence a přes další množství produktů, které představují nástroje pochopení a hlubšího poznání sebe sama.


Jedná se o neinvazivní systém, ve kterém si klient sám vybírá svůj prostředek harmonizace. Vědomí a vhled z roviny duše se prostřednictvím barev přenáší do našeho každodenního života.

Aura-Soma je zvláště vhodná pro ty, kteří hledají pro svůj život nové nasměrování, nebo by chtěli rozvíjet vyšší roviny vědomí.


Při konzultaci Aura-Soma si vybíráme čtyři lahvičky, které nás "osloví" nebo si nás nějakým způsobem "přitáhnou". Konzultant pak z tohoto výběru přečte mnoho zajímavého o naší osobní cestě životem.

Konzultace Aura-Soma není "věštění", klient sám svým výběrem rozhoduje, na které aspekty vlastního já se chce zaměřit a které barvy si vybere, aby ho provedly jeho situací. Možná přitom pochopí, proč se v jeho životě objevil určitý symptom nebo emocionální problém a co má udělat, aby došel do bodu, kdy tyto věci už nebude potřebovat.

Aura-Soma je dnes zastoupená ve 47 zemích světa. Neustále se vyvíjí, mění a jde kupředu, neboť stejně jako my, ani barva není statickou entitou. Je to rostoucí, tančící energie, jejíž vliv se zrcadlí ve všech formách života.


Řadit podle 
Výrobce