Používáním našich stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na vašem zařízení. Nastavení můžete změnit v prohlížeči.

Odmítnout vše můžete zde.

KONTAKTY

Barevný svět s.r.o.
Karlovo nám. 3, 120 00 Praha 2
tel: 233370499
fax: +420 212 340 507
info@aura-soma.cz
Bankovní spojení: ČSOB: 576330993/0300
DIČ: CZ25658735

Úvod »Aura-Soma » Pomandery

Pomandery

Staroanglický pojem „pomander“ vychází z francouzského slova pomme d´ambre (jablko ambry), což je kovová koule zdobená filigránovou ornamentikou, s malými komůrkami, které se dříve plnily ambrou, pryskyřicemi, květy a dalšími vonnými látkami. Toto pomme d´ambre se nosilo v taštičce nebo na řetízku na krku a vůně, které se z něho linuly, chránily prý před morem. Označení pomander se v angličtině používalo pro voňavé aranžmá nebo kytice vázané z bylin, které tehdejší bylináři zhotovovali ke zvláštním příležitostem nebo pro určitou osobu – například pro soudce, aby vynesl moudrý rozsudek nebo jako pomoc ženám při porodu. Používaly se také při svátcích v různých obdobích roku.

Barvy a vůně Pomanderů Aura-Soma ovlivňují především mentální a emocionální úroveň člověka. Příliš intelektuálně založenému člověku mohou pomoci, aby si uvědomil citovou stránku života, člověku, který jedná převážně emocionálně, pomohou vnést do života více věcnosti, a tomu, kdo se zmítá mezi extrémy a nechá se vést chvíli pouze srdcem, chvíli zase jen rozumem, mohou pomoci nalézt zlatou střední cestu.

Na Kyrlianově fotografii se ukázalo, že při použití Pomanderů se v elektromagnetickém poli tvoří malé „ventilky“, které do tohoto pole vpouštějí pozitivní energie a neumožňují přístup energiím, které mu neprospívají.

Pomandery obsahují energie barev a krystalů. Kromě toho je v každém Pomanderu obsaženo vždy sedmkrát sedm (tedy 49) bylin, které souvisejí s barvami sedmi hlavních energetických center (čaker). Sedm bylin, které přímo souvisejí s barvou určitého Pomanderu (a skrze ni s příslušnou čakrou), je v tomto Pomanderu zastoupeno procentuálně silněji. V Bílém Pomanderu je obsaženo všech sedmkrát sedm bylin ve vyváženém poměru. Frekvence barvy příslušného Pomanderu odpovídá potřebám jednotlivých hlavních energetických center.

V Aura-Somě existuje 17 různobarevných Pomanderů. Každý z nich odhaluje životní témata spojená s danou barvou a vůní. Všem je ale společný potenciál vytvářet čistou a harmonickou atmosféru, pod jejíž ochranou se rodí nové poznání a mohou nastávat změny.

 

Řadit podle 
Výrobce  novinka
akce