Používáním našich stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na vašem zařízení. Nastavení můžete změnit v prohlížeči.

Odmítnout vše můžete zde.

KONTAKTY

Barevný svět s.r.o.
Karlovo nám. 3, 120 00 Praha 2
tel: 233370499
fax: +420 212 340 507
info@aura-soma.cz
Bankovní spojení: ČSOB: 576330993/0300
DIČ: CZ25658735

Úvod »Aura-Soma » Světelné pero (Beamer)

Světelné pero (Beamer)

Světelné pero (Beamer Light Pen) je nástroj, který umožňuje cílenou práci s energiemi Aura-Soma, které pomáhá zaměřovat do jemnohmotných energetických polí. Do pera zasuneme vybranou ampulku lahvičky Equilibrium a vyšleme její energii přesně tam, kde je zapotřebí.

Součástí základního setu je čtrnáct ampulek s obsahem lahviček Equilibrium, speciálně vybraných k tomuto použití. Jak sami zjistíte, nejedná se o čakrovou sadu ani o žádnou jinou ze sad v rámci systému Aura-Soma.

Jak víme, energie čchi proudí naším tělem energetickými kanály, kterým říkáme meridiány. Barevné kombinace tohoto setu souvisejí právě se 14 hlavními meridiány, s nimiž pracuje akupunktura a kineziologie. Světelné pero tyto harmonické barevné kombinace zaměřuje do konkrétních bodů v systému meridiánů.

Meridiány pomáhají řídit naše tělo a jeho psychologické a emoční funkce. Souvisejí s tím, čemu říkáme biofotonové pole živého organismu. Světelné pero stimuluje nebo tlumí biofotony akupunkturních bodů nebo čaker, vyživuje a podporuje celé energetické tělo a pomáhá upevňovat jeho soudržnost. Díky tomuto působení se snadněji zbavíme starých vzorců napětí, lépe se uvolníme a uvědomíme si své dary, potenciál a nové možnosti, s nimiž pak můžeme vytvořit rovnováhu na všech rovinách.

Zkušenost ukázala, že práce se Světelným perem umožňuje vědomější prožití našich potenciálů a darů. Relaxace a tím i zvýšená vnímavost nastartuje u mnoha lidí změny a rozpustí vzorce napětí. Jestliže budeme pracovat s barvami klientova výběru, spustí toto barevné světlo jemný a neinvazivní proces odpoutávání se. Světelné pero nám umožní vidět svět novýma očima, přinese nám mír, porozumění, sebepřijetí, radost a odvahu ke změnám, které potřebujeme udělat, abychom mohli postupovat dál, v souladu s pravdou našeho života.

Jestliže pochopíme vztah barev a principů akupunktury, uvědomíme si, že jsme součástí přírody. Používání barev podle čínského chápání meridiánů nám přinese nový pohled na nás samotné. Začneme vidět nerovnováhu a způsob, jak dosáhnout harmonie v souladu s barevnou volbou naší duše.

Přejeme vám radost v objevování nádherné práce s tímto perem. Je krásné, jestliže můžeme nabídnout jemné energie lahviček Equilibrium sami sobě, své rodině, přátelům a klientům.

Máme tak další možnost pracovat s úctou, s láskou a s uvědoměním.

Každá ampulka vnáší kvalitu svých barev do energetické dráhy, na kterou ji zaměříme. Můžeme tak modifikovat a posílit osobní energie a podpořit proudění čchi celým naším systémem.

Jemnohmotná anatomie člověka je velmi rozsáhlé téma ke studiu a k pochopení. Světelné pero je jedním z nástrojů jejího zkoumání.

 

Specifikace produktu:

Útlá aluminiová konstrukce

Anodizovaná vnitřní i vnější úprava pro zabránění korozi.

Odolnost vůči vodě a nárazu.

Mimořádně dlouhá životnost diody a efektivní využití energie.

Jak pero používáme:

Vybranou ampulku vložíme do pera, stiskneme tlačítko, kterým rozsvítíme diodu a namíříme barevné světlo na bod, s nímž chceme pracovat.

Na jednom bodě pracujeme 1-3 minuty.

 

Záruka:

Aura-Soma Products Limited poskytuje na pero a na prezentační krabičku záruku po dobu jednoho roku od jeho zakoupení. Záruka se vztahuje na vady ve výrobě a zpracování..

Záruka se netýká ampulek Equilibrium, které jsou součástí základního balení.

 

Seznam ampulek, které jsou součástí základního boxu, se stručným přehledem vlastností jednotlivých barev:

 

B2 Modrá/Modrá

Krční čakra

Tiší, zklidňuje

 

B3 Modrá/Zelená

Srdeční čakra

Povzbuzující, expanzívní,

Vyjadřování emocí

 

B4 Žlutá/Zlatá

Čakra solar plexus

Pozdvihující, sluneční světlo

 

B5 Žlutá/Červená

Bazální čakra

Uzemňující, energetizující

 

B10 Zelená/Zelená

Srdeční čakra

Prostor a harmonizace

 

B16 Fialová/Fialová

Korunní čakra

Zklidňuje, transformuje

 

B23 Starorůžová/Růžová

Bazální a korunní čakra

Moudrost lásky, zjemnění, prohřátí

 

B26 Oranžová/Oranžová

Sakrální čakra

Uvolnění emočních šoků

 

B41 Zlatá/Zlatá

Solar plexus

Prohlubuje vnímání vlastní hodnoty, obohacuje, vystřeďuje

 

B42 Žlutá/Žlutá

Solar plexus

Uvědomění a posílení jáství

 

B43 Tyrkysová/Tyrkysová

Srdeční čakra

Vzduch a voda, hravost, pocity, komunikace

 

B63 Smaragdově zelená/Světle zelená

Srdeční čakra

Vnitřní a vnější prostor a jejich zharmonizování

 

B67 Magenta/Magenta

Všechny čakry včetně osmé. Stabilizace, péče.

 

B91 Olivová/Olivová

Solar plexus a srdeční čakra

Projasnění, posílení, duševní rovnováha a vize

Řadit podle 
Výrobce